Сервіс
  • ПРОМО та Вірусне відео
  • РЕКЛАМНІ/іміджеві ВІДЕО
  • МЕДІАМІЗАЦІЯ БРЕНДУ
  • ПОСТ-ПРОДАКШЕН

ПРОМО та Вірусне відео

Такий формат відео підходить для виставок, демонстрації продукту, презентацій, відео-інструкцій, інтерв'ю, звітності, заходів, простих корпоративних фільмів та ін.

Створення відео відбувається в два етапи: зйомка та пост-продакшн (включаючи 2 раунди правок)

Заповнити бриф

РЕКЛАМНІ/іміджеві ВІДЕО

Такий формат відео підходить для рекламування бренду / продукту.

Кожен ролик унікальний. І складається його унікальність з важливих аспектів, таких як: сценарій, референс, режисер і оператор, акторський склад та графіка.

Створення відео відбувається в три етапи: препродакшен, зйомка і пост-продакшн (включаючи 3 раунди правок)

Заповнити бріф

МЕДІАМІЗАЦІЯ БРЕНДУ

Медіамізація - повний спектр послуг з відеовиробництва для конкретного бренду, а саме: розробка концепцій, написання сценаріїв, створення промо і вірусних відео, створення рекламних та іміджевих роликів.

Отже - це глобальний маркетинговий продукт, мета якого - супровід бренду на всіх етапах аудіовізуального розвитку на ринку споживачів.

Створення продукту відбувається в кілька основних етапів: брифування / розробка концепції, препродакшен, зйомка і пост-продакшн.

Заповнити бриф

ПОСТ-ПРОДАКШЕН

Редагування та ретуш, візуальні ефекти та моушн дизайн, повторний запис діалогу, звукові ефекти, монтаж та корекція кольору, 2D та 3D анімації - все це реалізовується на підставі брифу.

Пост-продакшн може розглядатися й як окрема послуга у випадках, якщо у замовника є власний відзнятий матеріал або зйомки не потрібно взагалі.

Послуга монтажу відбувається в два етапи: брифування та пост-продакшн (включаючи 3 раунди правок).

Заповнити бриф